Agenda

do 7 sept

do
7 sept
Brakke Grond, 10.00 – 16.30 Uur
Brakke Grond
do
7 sept
De Balie, 14.00 – 16.00 Uur
De Balie
do
7 sept
Stads­schouwburg Amsterdam, 16.00 – 16.30 Uur
SSBA
do
7 sept
Stads­schouwburg Amsterdam, 17.00 – 18.00 Uur
SSBA
do
7 sept

Zohre, een Afghaans Nederlandse soap

Marjolijn van Heemstra

Theater Bellevue, 19.00 – 20.15 Uur
Theater Bellevue
do
7 sept

It’s my mouth I can say what I want to 14+

Toneelgroep Oostpool/Theater Sonnevanck

De Krakeling, 19.00 – 20.00 Uur
De Krakeling
do
7 sept
Stads­schouwburg Amsterdam, 20.30 Uur
SSBA
do
7 sept

Pretpark 12+

Toneelgroep Oostpool/Theater Sonnevanck

De Krakeling, 20.30 – 21.30 Uur
De Krakeling
do
7 sept
Theater Bellevue, 20.30 – 22.00 Uur
Theater Bellevue

vr 8 sept

vr
8 sept
Stads­schouwburg Amsterdam, 15.00 – 20.00 Uur
SSBA
vr
8 sept

DE ZES UUR SHOW

Frédérique Arnold / Sijtze van der Meer

Café Brasserie, 18.00 – 19.00 Uur
vr
8 sept

Oorlog 6+

Theater Artemis

De Krakeling, 19.00 – 20.00 Uur
De Krakeling
vr
8 sept
Theater de Meervaart, 19.30 – 20.50 Uur
De Meervaart
vr
8 sept

ZVIZDAL

Berlin/Het Zuidelijk Toneel

Compagnietheater, 20.00 – 21.10 Uur
vr
8 sept
Theater Bellevue, 20.30 Uur
Theater Bellevue
vr
8 sept

Night of the Problems

Circus Treurdier

Stads­schouwburg Amsterdam, 20.30 – 23.15 Uur
SSBA

za 9 sept

za
9 sept

Rishi

Firma MES

Theater Bellevue, 12.30 – 13.50 Uur
Theater Bellevue
za
9 sept
Stads­schouwburg Amsterdam, 13.30 – 18.00 Uur
SSBA
za
9 sept

ZVIZDAL

Berlin/Het Zuidelijk Toneel

Compagnietheater, 15.00 – 16.10 Uur
za
9 sept
Stads­schouwburg Amsterdam, 15.00 – 20.00 Uur
SSBA
za
9 sept

DE ZES UUR SHOW

Frédérique Arnold / Sijtze van der Meer

Café Brasserie, 18.00 – 19.00 Uur
za
9 sept

Rishi

Firma MES

Theater Bellevue, 18.30 – 19.50 Uur
Theater Bellevue
za
9 sept

Liefde 8+

Maas theater en dans

De Krakeling, 19.00 – 20.40 Uur
De Krakeling
za
9 sept

ZVIZDAL

Berlin/Het Zuidelijk Toneel

Compagnietheater, 20.00 – 21.10 Uur
za
9 sept
Theater Bellevue, 20.30 Uur
Theater Bellevue
za
9 sept

Night of the Problems

Circus Treurdier

Stads­schouwburg Amsterdam, 20.30 – 23.15 Uur
SSBA

zo 10 sept

zo
10 sept

LAST CALL

Nieuwe Grond

Stads­schouwburg Amsterdam, 12.00 – 18.00 Uur
SSBA
zo
10 sept

Kereltje 4+

Theater Sonnevanck

Podium Mozaïek, 14.00 – 14.55 Uur
Podium Mozaïek
zo
10 sept

Liefde 8+

Maas theater en dans

De Krakeling, 14.30 – 16.10 Uur
De Krakeling
zo
10 sept
Stads­schouwburg Amsterdam, 15.00 – 19.00 Uur
SSBA
zo
10 sept

Kereltje 4+

Theater Sonnevanck

Podium Mozaïek, 16.00 – 16.55 Uur
Podium Mozaïek
zo
10 sept

Banbankune 6+

Drumdrumdrum

Bijlmer Parktheater, 16.00 – 17.00 Uur
Bijlmer Parktheater
zo
10 sept

BROEK UIT! 10+

BonteHond

TOS actief, 18.00 Uur
zo
10 sept

DE ZES UUR SHOW

Frédérique Arnold / Sijtze van der Meer

Café Brasserie, 18.00 – 19.00 Uur
zo
10 sept

Risjaar Drei

Toneelhuis | Olympique Dramatique

Stads­schouwburg Amsterdam, 19.00 – 22.00 Uur
SSBA
zo
10 sept

Buko

Abattoir Fermé

Brakke Grond, 20.30 – 22.30 Uur
Brakke Grond
zo
10 sept

Rishi

Firma MES

Theater Bellevue, 20.30 – 21.50 Uur
Theater Bellevue
zo
10 sept

Untitled, 2017

Nineties Productions | Paradiso Melkweg Productiehuis

Expocafé ZAMEN, 20.30 Uur
zo
10 sept

BROEK UIT! 10+

BonteHond

TOS actief, 20.30 Uur

ma 11 sept

ma
11 sept

Rishi

Firma MES

Theater Bellevue, 12.30 – 13.50 Uur
Theater Bellevue
ma
11 sept
Stads­schouwburg Amsterdam, 14.00 – 17.00 Uur
SSBA
ma
11 sept
Stads­schouwburg Amsterdam, 15.00 – 20.30 Uur
SSBA
ma
11 sept

BROEK UIT! 10+

BonteHond

TOS actief, 15.00 Uur
ma
11 sept
Stads­schouwburg Amsterdam, 16.00 – 18.00 Uur
SSBA
ma
11 sept

DE ZES UUR SHOW

Frédérique Arnold / Sijtze van der Meer

Café Brasserie, 18.00 – 19.00 Uur
ma
11 sept

Rishi

Firma MES

Theater Bellevue, 18.30 – 19.50 Uur
Theater Bellevue
ma
11 sept

GET IT TOGETHER

Nieuwe Grond

Stads­schouwburg Amsterdam, 19.00 – 23.00 Uur
SSBA
ma
11 sept

BROEK UIT! 10+

BonteHond

TOS actief, 19.30 Uur
ma
11 sept

IVANOV

Toneelschuur Producties / Nina Spijkers

Theater Bellevue, 20.30 – 22.15 Uur
Theater Bellevue
ma
11 sept

Coco Chanel

Ulrike Quade Company | Jo Strømgren

Brakke Grond, 20.30 Uur
Brakke Grond
ma
11 sept

Untitled, 2017

Nineties Productions | Paradiso Melkweg Productiehuis

Expocafé ZAMEN, 20.30 Uur

di 12 sept

di
12 sept

Rishi

Firma MES

Theater Bellevue, 12.30 – 13.50 Uur
Theater Bellevue
di
12 sept
Stads­schouwburg Amsterdam, 15.00 – 20.30 Uur
SSBA
di
12 sept

IVANOV

Toneelschuur Producties / Nina Spijkers

Theater Bellevue, 16.00 – 17.45 Uur
Theater Bellevue
di
12 sept

DE ZES UUR SHOW

Frédérique Arnold / Sijtze van der Meer

Café Brasserie, 18.00 – 19.00 Uur
di
12 sept

It’s my mouth I can say what I want to 14+

Toneelgroep Oostpool/Theater Sonnevanck

De Krakeling, 19.00 – 20.00 Uur
De Krakeling
di
12 sept

A Love Supreme

Anne Teresa De Keersmaeker / Rosas, Salva Sanchis

Stads­schouwburg Amsterdam, 20.00 – 20.50 Uur
SSBA
di
12 sept

Rishi

Firma MES

Theater Bellevue, 20.00 – 21.20 Uur
Theater Bellevue
di
12 sept

Pretpark 12+

Toneelgroep Oostpool/Theater Sonnevanck

De Krakeling, 20.30 – 21.30 Uur
De Krakeling
di
12 sept
Stadsschouwburg Amsterdam, 20.30 – 22.30 Uur
SSBA

wo 13 sept

wo
13 sept
Stads­schouwburg Amsterdam, 15.00 – 20.30 Uur
SSBA
wo
13 sept

DE ZES UUR SHOW

Frédérique Arnold / Sijtze van der Meer

Café Brasserie, 18.00 – 19.00 Uur
wo
13 sept
Theater Bellevue, 18.00 – 22.00 Uur
Theater Bellevue
wo
13 sept

It’s my mouth I can say what I want to 14+

Toneelgroep Oostpool/Theater Sonnevanck

De Krakeling, 19.00 – 20.00 Uur
De Krakeling
wo
13 sept

NIETS

De Nwe Tijd / hetpaleis

Stads­schouwburg Amsterdam, 19.30 – 21.10 Uur
SSBA
wo
13 sept

A Love Supreme

Anne Teresa De Keersmaeker / Rosas, Salva Sanchis

Stads­schouwburg Amsterdam, 20.00 – 20.50 Uur
SSBA
wo
13 sept

Volpone

Dood Paard

Theater Bellevue, 20.30 – 22.00 Uur
Theater Bellevue
wo
13 sept

Pretpark 12+

Toneelgroep Oostpool/Theater Sonnevanck

De Krakeling, 20.30 – 21.30 Uur
De Krakeling

do 14 sept

do
14 sept
Brakke Grond, 10.00 – 12.00 Uur
Brakke Grond
do
14 sept

De Modern Art Revue

Groots en Meeslepend

Theater Bellevue, 12.30 – 13.35 Uur
Theater Bellevue
do
14 sept
Theater Bellevue, 14.00 – 17.30 Uur
Theater Bellevue
do
14 sept
Stads­schouwburg Amsterdam, 15.00 – 20.30 Uur
SSBA
do
14 sept

De Modern Art Revue

Groots en Meeslepend

Theater Bellevue, 18.00 – 19.05 Uur
Theater Bellevue
do
14 sept

DE ZES UUR SHOW

Frédérique Arnold / Sijtze van der Meer

Café Brasserie, 18.00 – 19.00 Uur
do
14 sept

Nadia 12+

De Toneelmakerij

De Krakeling, 19.30 – 20.30 Uur
De Krakeling
do
14 sept

Volpone

Dood Paard

Theater Bellevue, 20.30 – 22.00 Uur
Theater Bellevue
do
14 sept

RACE

Het Nationale Theater

Stads­schouwburg Amsterdam, 20.30 – 22.15 Uur
SSBA

vr 15 sept

vr
15 sept

De Modern Art Revue

Groots en Meeslepend

Theater Bellevue, 12.30 – 13.35 Uur
Theater Bellevue
vr
15 sept
Stads­schouwburg Amsterdam, 15.00 – 20.30 Uur
SSBA
vr
15 sept

DE ZES UUR SHOW

Frédérique Arnold / Sijtze van der Meer

Café Brasserie, 18.00 – 19.00 Uur
vr
15 sept

TROJE TRILOGIE

Toneelschuur Producties / Paul Knieriem

Theater Bellevue, 19.00 – 22.30 Uur
Theater Bellevue
vr
15 sept

Nadia 12+

De Toneelmakerij

De Krakeling, 19.30 – 20.30 Uur
De Krakeling
vr
15 sept

RACE

Het Nationale Theater

Stads­schouwburg Amsterdam, 20.30 – 22.15 Uur
SSBA

za 16 sept

za
16 sept
Stads­schouwburg Amsterdam, 11.00 – 18.00 Uur
SSBA
za
16 sept

De Modern Art Revue

Groots en Meeslepend

Theater Bellevue, 12.30 – 13.35 Uur
Theater Bellevue
za
16 sept
Stads­schouwburg Amsterdam, 15.00 – 20.30 Uur
SSBA
za
16 sept
De Krakeling, 15.30 – 21.00 Uur
De Krakeling
za
16 sept

TROJE TRILOGIE

Toneelschuur Producties / Paul Knieriem

Theater Bellevue, 16.00 – 19.30 Uur
Theater Bellevue
za
16 sept

De vader

Senf theaterpartners i.s.m. Kik Productions

Stads­schouwburg Amsterdam, 16.00 – 17.30 Uur
SSBA
za
16 sept
De Krakeling, 16.00 – 17.00 Uur
De Krakeling
za
16 sept
Oostblok op locatie, 16.00 – 16.45 Uur
za
16 sept

DE ZES UUR SHOW

Frédérique Arnold / Sijtze van der Meer

Café Brasserie, 18.00 – 19.00 Uur
za
16 sept

De Modern Art Revue

Groots en Meeslepend

Theater Bellevue, 20.30 – 21.35 Uur
Theater Bellevue

zo 17 sept

zo
17 sept

Kluizelaar 2+

Simone de Jong

Oostblok, 11.00 – 11.35 Uur
Oostblok
zo
17 sept

Pokon 4+

De Dansers

Theater de Meervaart, 13.30 – 14.30 Uur
De Meervaart
zo
17 sept
De Krakeling, 14.00 – 17.30 Uur
De Krakeling
zo
17 sept
Stads­schouwburg Amsterdam, 15.00 – 19.30 Uur
SSBA
zo
17 sept

Dad - Nasrdin Dchar

Nasrdin Dchar

Koninklijk Theater Carré, 16.00 – 17.30 Uur
Carré
zo
17 sept
Stads­schouwburg Amsterdam, 19.30 – 21.45 Uur
SSBA
zo
17 sept
Stads­schouwburg Amsterdam, 22.00 – 04.00 Uur
SSBA