Agenda

do 1 sept

do
1 sept

TinderBodies

Hanneke Kuijpers

Stads­schouwburg Amsterdam, 15.00 – 23.00 Uur
SSBA
do
1 sept
Stads­schouwburg Amsterdam, 17.00 – 18.00 Uur
SSBA
do
1 sept

Know me 12+

BonteHond

Jeugdtheater de Krakeling, 19.30 – 20.15 Uur
De Krakeling
do
1 sept
Stads­schouwburg Amsterdam, 22.00 – 22.30 Uur
SSBA
do
1 sept
Stads­schouwburg Amsterdam, 22.00 Uur
SSBA

vr 2 sept

vr
2 sept

TinderBodies

Hanneke Kuijpers

Stads­schouwburg Amsterdam, 15.00 – 23.00 Uur
SSBA
vr
2 sept

Bedtime stories

Urland / Productiehuis Rotterdam

Stads­schouwburg Amsterdam, 19.30 – 20.50 Uur
SSBA
vr
2 sept

100% Selfmade 12+

Maas theater en dans / DOX

Jeugdtheater de Krakeling, 19.30 – 20.30 Uur
De Krakeling
vr
2 sept

Jihad, de voorstelling 14+

Theater de Meervaart / Senf Theaterpartners

Theater de Meervaart, 19.30 – 21.00 Uur
De Meervaart
vr
2 sept

Bedtime stories

Urland / Productiehuis Rotterdam

Stads­schouwburg Amsterdam, 22.00 – 23.20 Uur
SSBA
vr
2 sept
Stanislavski, 22.00 Uur

za 3 sept

za
3 sept

Buurman op Vakantie 4+

Plan d- / Andreas Denk

Vondelpark Openluchttheater, 14.00 – 15.00 Uur
za
3 sept

TinderBodies

Hanneke Kuijpers

Stads­schouwburg Amsterdam, 15.00 – 23.00 Uur
SSBA
za
3 sept

Hip Hop Hoera! 4+

Frontaal/ Don't hit Mama

Bijlmer Parktheater, 16.00 – 17.00 Uur
Bijlmer Parktheater
za
3 sept
Stads­schouwburg Amsterdam, 16.00 – 19.00 Uur
SSBA
za
3 sept

Klapvee

Als de Beren Komen & Inge Wannet

Stads­schouwburg Amsterdam, 18.45 – 19.15 Uur
SSBA
za
3 sept

Jihad, de voorstelling 14+

Theater de Meervaart / Senf Theaterpartners

Theater de Meervaart, 19.30 – 21.00 Uur
De Meervaart
za
3 sept

100% Selfmade 12+

Maas theater en dans / DOX

Jeugdtheater de Krakeling, 21.00 – 22.00 Uur
De Krakeling
za
3 sept
Stanislavski, 22.00 Uur
za
3 sept
Stads­schouwburg Amsterdam, 22.50 – 23.20 Uur
SSBA

zo 4 sept

zo
4 sept

In de Verte 2+

Malou van Sluis / Judith Sleddens

Jeugdtheater de Krakeling, 10.30 – 11.10 Uur
De Krakeling
zo
4 sept

Aaipet 2+

BonteHond

Oostblok, 11.00 – 11.40 Uur
Oostblok
zo
4 sept

Wij gaan op berenjacht 4+

Theater Sonnevanck / Silbersee

Podium Mozaïek, 14.00 – 15.00 Uur
Podium Mozaïek
zo
4 sept
Stads­schouwburg Amsterdam, 15.00 – 18.00 Uur
SSBA
zo
4 sept

TinderBodies

Hanneke Kuijpers

Stads­schouwburg Amsterdam, 15.00 – 23.00 Uur
SSBA
zo
4 sept

Aaipet 2+

BonteHond

Oostblok, 16.00 – 16.40 Uur
Oostblok
zo
4 sept

De Tantes 8+

De Toneelmakerij

Theater de Meervaart, 16.00 – 17.00 Uur
De Meervaart
zo
4 sept
Stads­schouwburg Amsterdam, 16.00 – 19.00 Uur
SSBA
zo
4 sept

Klapvee

Als de Beren Komen & Inge Wannet

Stads­schouwburg Amsterdam, 18.45 – 19.15 Uur
SSBA
zo
4 sept

One.

solo by Lisa Verbelen/ BOG.collectie

Compagnie­theater, 19.00 – 19.55 Uur
Compagnietheater
zo
4 sept
Jeugdtheater de Krakeling, 19.30 – 21.15 Uur
De Krakeling
zo
4 sept
Theater Bellevue, 20.30 – 21.45 Uur
Theater Bellevue

ma 5 sept

ma
5 sept
Stads­schouwburg Amsterdam, 16.00 – 18.15 Uur
SSBA
ma
5 sept

TinderBodies

Hanneke Kuijpers

Stads­schouwburg Amsterdam, 17.30 – 20.30 Uur
SSBA
ma
5 sept
Compagnie­theater, 19.00 – 20.00 Uur
Compagnietheater
ma
5 sept

Klapvee

Als de Beren Komen & Inge Wannet

Stads­schouwburg Amsterdam, 19.15 – 19.45 Uur
SSBA
ma
5 sept
Jeugdtheater de Krakeling, 19.30 – 20.45 Uur
De Krakeling
ma
5 sept

Paramaribo-Texel

Rudolphi Producties/Jette Derlagen

Theater Bellevue, 20.30 – 21.30 Uur
Theater Bellevue

di 6 sept

di
6 sept

Honderdhuizen

Yinka Kuitenbrouwer

Stads­schouwburg Amsterdam, 17.00 – 17.50 Uur
SSBA
di
6 sept

TinderBodies

Hanneke Kuijpers

Stads­schouwburg Amsterdam, 17.30 – 20.30 Uur
SSBA
di
6 sept

Honderdhuizen

Yinka Kuitenbrouwer

Stads­schouwburg Amsterdam, 19.00 – 19.50 Uur
SSBA
di
6 sept
Stads­schouwburg Amsterdam, 19.00 – 19.45 Uur
SSBA
di
6 sept

Klapvee

Als de Beren Komen & Inge Wannet

Stads­schouwburg Amsterdam, 19.15 – 19.45 Uur
SSBA
di
6 sept

Paramaribo-Texel

Rudolphi Producties/Jette Derlagen

Theater Bellevue, 20.30 – 21.30 Uur
Theater Bellevue
di
6 sept

Don Carlos

Toneelschuur Producties / Nina Spijkers

Compagnie­theater, 20.30 – 22.15 Uur
Compagnietheater
di
6 sept

Honderdhuizen

Yinka Kuitenbrouwer

Stads­schouwburg Amsterdam, 21.00 – 21.50 Uur
SSBA

wo 7 sept

wo
7 sept

Aaipet 2+

BonteHond

Theater de Meervaart, 11.00 – 11.40 Uur
De Meervaart
wo
7 sept

Aaipet 2+

BonteHond

Theater de Meervaart, 13.30 – 14.10 Uur
De Meervaart
wo
7 sept

Wij gaan op berenjacht 4+

Theater Sonnevanck / Silbersee

Theater de Meervaart, 14.30 – 15.30 Uur
De Meervaart
wo
7 sept
Stads­schouwburg Amsterdam, 17.00 – 19.00 Uur
SSBA
wo
7 sept

TinderBodies

Hanneke Kuijpers

Stads­schouwburg Amsterdam, 17.30 – 20.30 Uur
SSBA
wo
7 sept

Forever Young

Frascati Producties / Marijn Brussaard

Frascati, 19.00 – 19.50 Uur
Frascati
wo
7 sept

Bromance 15+

Toneelgroep Oostpool/Theater Sonnevanck

Jeugdtheater de Krakeling, 19.30 – 20.30 Uur
De Krakeling
wo
7 sept

Klapvee

Als de Beren Komen & Inge Wannet

Stads­schouwburg Amsterdam, 19.45 – 20.15 Uur
SSBA
wo
7 sept

Don Carlos

Toneelschuur Producties / Nina Spijkers

Compagnie­theater, 20.30 – 22.15 Uur
Compagnietheater
wo
7 sept

Scheeps-Horeca

Frascati Producties | Jan Hulst | Kasper Tarenskeen

Frascati, 20.30 – 21.50 Uur
Frascati
wo
7 sept
Stads­schouwburg Amsterdam, 22.25 – 22.55 Uur
SSBA

do 8 sept

do
8 sept
Veem huis voor performance, 17.00 – 19.00 Uur
Veem
do
8 sept

TinderBodies

Hanneke Kuijpers

Stads­schouwburg Amsterdam, 17.30 – 20.30 Uur
SSBA
do
8 sept

Forever Young

Frascati Producties / Marijn Brussaard

Frascati, 19.00 – 19.50 Uur
Frascati
do
8 sept

Klapvee

Als de Beren Komen & Inge Wannet

Stads­schouwburg Amsterdam, 19.15 – 19.45 Uur
SSBA
do
8 sept

Bromance 15+

Toneelgroep Oostpool/Theater Sonnevanck

Jeugdtheater de Krakeling, 19.30 – 20.30 Uur
De Krakeling
do
8 sept

De radicalisering van Sadettin K

Trouble Man | Frascati Producties

Stads­schouwburg Amsterdam, 20.00 – 21.00 Uur
SSBA
do
8 sept

Scheeps-Horeca

Frascati Producties | Jan Hulst | Kasper Tarenskeen

Frascati, 20.30 – 21.50 Uur
Frascati
do
8 sept
Theater Bellevue, 22.05 – 22.35 Uur
Theater Bellevue

vr 9 sept

vr
9 sept

TinderBodies

Hanneke Kuijpers

Stads­schouwburg Amsterdam, 17.30 – 20.30 Uur
SSBA
vr
9 sept

Falling Dreams 10+

Het Filiaal theatermakers

Jeugdtheater de Krakeling, 19.30 – 20.30 Uur
De Krakeling
vr
9 sept
Raadzaal Stadhuis Amsterdam, 20.00 – 22.00 Uur
vr
9 sept

Scheeps-Horeca

Frascati Producties | Jan Hulst | Kasper Tarenskeen

Frascati, 20.30 – 21.50 Uur
Frascati
vr
9 sept

Schwalbe speelt een tijd

Theatercollectief Schwalbe

Theater Bellevue, 23.59 – 05.59 Uur
Theater Bellevue

za 10 sept

za
10 sept

Kiemkracht 9+

Het Houten Huis | PeerGrouP | Gouden Haas

Oostblok, 15.00 – 16.00 Uur
Oostblok
za
10 sept

Bezoek voor Beer 4+

Het Laagland

Jeugdtheater de Krakeling, 16.00 – 16.55 Uur
De Krakeling
za
10 sept

TinderBodies

Hanneke Kuijpers

Stads­schouwburg Amsterdam, 17.30 – 20.30 Uur
SSBA
za
10 sept

Kiemkracht 9+

Het Houten Huis | PeerGrouP | Gouden Haas

Oostblok, 19.00 – 20.00 Uur
Oostblok
za
10 sept

Scheeps-Horeca

Frascati Producties | Jan Hulst | Kasper Tarenskeen

Frascati, 20.30 – 21.50 Uur
Frascati
za
10 sept

Schwalbe speelt een tijd

Theatercollectief Schwalbe

Theater Bellevue, 23.59 – 05.59 Uur
Theater Bellevue

zo 11 sept

zo
11 sept
Jeugdtheater de Krakeling, 14.00 – 18.00 Uur
De Krakeling
zo
11 sept

Kiemkracht 9+

Het Houten Huis | PeerGrouP | Gouden Haas

Oostblok, 15.00 – 16.00 Uur
Oostblok
zo
11 sept
Stads­schouwburg Amsterdam, 19.30 – 21.45 Uur
SSBA
zo
11 sept
Stads­schouwburg Amsterdam, 22.00 Uur
SSBA

do 7 sept

do
7 sept
Stads­schouwburg Amsterdam, 17.00 – 18.00 Uur
SSBA