6 t/m 16 september — Amsterdam
Bekijk alles  |  Filters

do 6 sept

do
6 sept
do
6 sept
De Balie
14.00 – 16.30
do
6 sept
do
6 sept

Opening en Staat van het Theater 2018

door Chokri Ben Chikha

Inter­nationaal Theater Amsterdam
17.00 – 18.00
do
6 sept
do
6 sept
Theater de Meervaart
19.00 – 20.00
do
6 sept
do
6 sept

Role Model (12+)

Nicole Beutler Projects / DOX

De Krakeling
19.00 – 20.00
do
6 sept
do
6 sept

Kogelvis

Toneelgroep Oostpool / Introdans / Het Gelders Orkest / Musis & Stadstheater Arnhem

Inter­nationaal Theater Amsterdam
19.30 – 20.50
do
6 sept
do
6 sept

PARA

KVS, David Van Reybrouck

Inter­nationaal Theater Amsterdam
20.00 – 21.30
do
6 sept
do
6 sept

Het lijden van de jonge Werther

Toneelschuur Producties / Eline Arbo

Theater Bellevue
20.30 – 22.00
do
6 sept
do
6 sept

Kogelvis

Toneelgroep Oostpool / Introdans / Het Gelders Orkest / Musis & Stadstheater Arnhem

Inter­nationaal Theater Amsterdam
21.45 – 23.05

vr 7 sept

vr
7 sept
vr
7 sept

KID. (8+)

BOG. / Het Zuidelijk Toneel / hetpaleis

De Krakeling
19.00 – 20.15
vr
7 sept
vr
7 sept

Kogelvis

Toneelgroep Oostpool / Introdans / Het Gelders Orkest / Musis & Stadstheater Arnhem

Inter­nationaal Theater Amsterdam
19.30 – 20.50
vr
7 sept
vr
7 sept

PARA

KVS, David Van Reybrouck

Inter­nationaal Theater Amsterdam
20.00 – 21.30
vr
7 sept
vr
7 sept

UR

Urland / Theater Rotterdam

Theater Bellevue
20.30 – 22.00
vr
7 sept
vr
7 sept

Kogelvis

Toneelgroep Oostpool / Introdans / Het Gelders Orkest / Musis & Stadstheater Arnhem

Inter­nationaal Theater Amsterdam
21.45 – 23.05

za 8 sept

za
8 sept
za
8 sept

Zoetstof

tg de Vlieg

Theater Bellevue
12.30 – 14.15
za
8 sept
za
8 sept

KID. (8+)

BOG. / Het Zuidelijk Toneel / hetpaleis

De Krakeling
16.00 – 17.15
za
8 sept
za
8 sept

Schoppen (10+)

BonteHond / DOX

De Krakeling
17.00 – 18.00
za
8 sept
za
8 sept

Zoetstof

tg de Vlieg

Theater Bellevue
17.00 – 18.45
za
8 sept
za
8 sept

UR

Urland / Theater Rotterdam

Theater Bellevue
20.30 – 22.00
za
8 sept
za
8 sept

Woiski vs Woiski

Orkater / Bijlmer Parktheater

Inter­nationaal Theater Amsterdam
21.00 – 22.30

zo 9 sept

zo
9 sept
zo
9 sept

De onzichtbare man (4+)

Theater Artemis

De Krakeling
13.30 – 14.30
zo
9 sept
zo
9 sept

Schoppen (10+)

BonteHond / DOX

De Krakeling
13.30 – 14.30
zo
9 sept
zo
9 sept
Inter­nationaal Theater Amsterdam
13.30 – 15.00
zo
9 sept
zo
9 sept
Theater de Meervaart
14.00 – 15.00
zo
9 sept
zo
9 sept

Vaarwel (2+)

Malou van Sluis

Oostblok
15.00 – 15.40
zo
9 sept
zo
9 sept

Woiski vs Woiski

Orkater / Bijlmer Parktheater

Inter­nationaal Theater Amsterdam
16.00 – 17.30
zo
9 sept
zo
9 sept

WalvisJong (2+)

Simone de Jong

Bijlmer Parktheater
16.00 – 16.45
zo
9 sept
zo
9 sept

De onzichtbare man (4+)

Theater Artemis

De Krakeling
16.30 – 17.30
zo
9 sept
zo
9 sept

Schoppen (10+)

BonteHond / DOX

De Krakeling
17.00 – 18.00
zo
9 sept
zo
9 sept

Poquelin II

STAN / Olympique Dramatique / NTGent / Dood Paard / Arsenaal/Lazarus

Brakke Grond
19.00 – 21.20
zo
9 sept
zo
9 sept

Salam

NNT / Guy & Roni / Asko|Schönberg

Inter­nationaal Theater Amsterdam
20.00 – 22.00
zo
9 sept
zo
9 sept

Platina

Abke Haring / Toneelhuis / Zuidpool

Theater Bellevue
20.30 – 21.20

ma 10 sept

ma
10 sept
ma
10 sept

Platina

Abke Haring / Toneelhuis / Zuidpool

Theater Bellevue
20.30 – 21.20
ma
10 sept
ma
10 sept

Daar gaan we weer (White male privilege)

Theater Rotterdam / Wunderbaum

Brakke Grond
20.30 – 22.30

di 11 sept

di
11 sept
di
11 sept
Inter­nationaal Theater Amsterdam
14.00 – 15.30
di
11 sept
di
11 sept
Theater Bellevue
18.00 – 19.30
di
11 sept
di
11 sept
Brakke Grond
18.30 – 20.00
di
11 sept
di
11 sept

Daar gaan we weer (White male privilege)

Theater Rotterdam / Wunderbaum

Brakke Grond
20.30 – 22.30
di
11 sept
di
11 sept

Oedipus

Toneelgroep Amsterdam

Inter­nationaal Theater Amsterdam
20.30 – 22.30
di
11 sept
di
11 sept

Revolutionary Road

Theater Rotterdam / Toneelschuur Producties

Theater Bellevue
20.30 – 22.15

wo 12 sept

wo
12 sept
wo
12 sept

Kluizelaar (2+)

Simone de Jong

De Krakeling
11.00 – 11.35
wo
12 sept
wo
12 sept
Theater Bellevue
12.00 – 16.30
wo
12 sept
wo
12 sept

Revolutionary Road

Theater Rotterdam / Toneelschuur Producties

Theater Bellevue
12.30 – 14.15
wo
12 sept
wo
12 sept

WalvisJong (2+)

Simone de Jong

Oostblok
15.00 – 15.45
wo
12 sept
wo
12 sept

Kluizelaar (2+)

Simone de Jong

De Krakeling
16.00 – 16.35
wo
12 sept
wo
12 sept

Revolutionary Road

Theater Rotterdam / Toneelschuur Producties

Theater Bellevue
20.30 – 22.15
wo
12 sept
wo
12 sept

Conversations (at the end of the world)

Het Zuidelijk Toneel / Kris Verdonck

Inter­nationaal Theater Amsterdam
20.30 – 22.20
wo
12 sept
wo
12 sept

Daar gaan we weer (White male privilege)

Theater Rotterdam / Wunderbaum

Brakke Grond
20.30 – 22.30

do 13 sept

do
13 sept
do
13 sept

The Nation

Het Nationale Theater

Inter­nationaal Theater Amsterdam
17.00 – 22.00
do
13 sept
do
13 sept

Bloedlink (14+)

NTJong / DOX

De Krakeling
19.00 – 20.15
do
13 sept
do
13 sept

The Bright Side of Life

Theater Utrecht / New Dutch Connections

Theater Bellevue
20.30 – 21.45
do
13 sept
do
13 sept

ROMP

De Gemeenschap

Compagnie­theater
20.30 – 21.45

vr 14 sept

vr
14 sept
vr
14 sept
Theater Bellevue
16.30 – 18.00
vr
14 sept
vr
14 sept

The Nation

Het Nationale Theater

Inter­nationaal Theater Amsterdam
17.00 – 22.00
vr
14 sept
vr
14 sept

Woestijnjasmijntjes (10+)

George & Eran Producties / De Toneelmakerij

De Krakeling
19.00 – 20.00
vr
14 sept
vr
14 sept

The Bright Side of Life

Theater Utrecht / New Dutch Connections

Theater Bellevue
20.30 – 21.45
vr
14 sept
vr
14 sept

ROMP

De Gemeenschap

Compagnie­theater
20.30 – 21.45

za 15 sept

za
15 sept
za
15 sept

De vloer op jr. 8+

HUMAN & Zapp Theaterprijs

Theater Bellevue
12.30 – 14.30
za
15 sept
za
15 sept

De waanzinnige boomhut van 13 verdiepingen (5+)

Meneer Monster / CDP Theatre Producers

De Krakeling
13.30 – 14.45
za
15 sept
za
15 sept

The Nation

Het Nationale Theater

Inter­nationaal Theater Amsterdam
14.00 – 19.00
za
15 sept
za
15 sept

De waanzinnige boomhut van 13 verdiepingen (5+)

Meneer Monster / CDP Theatre Producers

De Krakeling
16.30 – 17.45
za
15 sept
za
15 sept

For the time being

Schweigman& / Slagwerk Den Haag

Compagnie­theater
18.00 – 19.15
za
15 sept
za
15 sept

Amnes(t)ie

Action Zoo Humain

Theater Bellevue
20.30 – 22.00
za
15 sept
za
15 sept

For the time being

Schweigman& / Slagwerk Den Haag

Compagnie­theater
21.30 – 22.45

zo 16 sept

zo
16 sept
zo
16 sept

Monsters! (6+)

Duda Paiva Company

Podium Mozaïek
14.00 – 15.00
zo
16 sept
zo
16 sept

Anansi en de nieuwe wereld (4+)

Blokland & Blackman

Oostblok
15.00 – 15.45